Бора Чорба си го извади забот од уста во емисија од “Пинкови Ѕвезди“ ВИДЕО

0
loading...

Бора Ѓорѓевиќ влета во жирито на Пинкови ѕвезди како замена за Дара Бубамара која имаше операција на слепото црево, а само една емисија беше доволна за тој да направи хаос.

loading...

Имено, него во еден момент Маја Николиќ го праша дали има некое влакно меѓу забите, зошто постојано го чепка, а тој рече: „Не само ми падна заб“, а потоа и го извади.

Погледнете ја снимката на 33 минута.

 

 

loading...

Остави коментар