ВИДЕО: Александар од Крива Паланка се посрами на Ѕвездите на Гранд – еве што се случило

0
loading...

 

Александар Стевановски (23) од Крива Паланка се пријави поради поранешната девојка, а советите што ги доби од Јелена Карлеуша и Аца Лукас ќе ве воодушеват. Александар од Крива Паланка поради бившата се појави на Ѕвездите на Гранд и се посрамоти пред вклучените камери. Имено, поранешната девојка на Александар побарала од него да се пријави во шоуто и да го помине првиот круг ако сака да биде повторно со него. Погледнете како изгледаше неговиот настап и што се случи.  1:53

loading...

 

 

loading...

Остави коментар