НЕВЕРОЈАТНА ИЗВЕДБА: Марко ја отпеа “Зајди, зајди“, а публиката падна во транс

0
marko
loading...

Чудото од дете за кое сите велат дека е од друга планета, Марко Бошњак, ја однесе титулата победник на втората сезона на “Пинкови Ѕвездички”. Тој ја запеа “Зајди, зајди” а публиката падна во транс, додека жирито остана без текс со солзи во очите.

loading...

Погледнете ја неверојатната изведба поради која цело студио занеме…

 

 

loading...

Остави коментар