Русинка со големи гради ги излуде сите – Аца Лукас и рече дека е подобра риба од Карлеуша

0
loading...

 

Во синоќешното издание на „Ѕвездите на Гранд“, општ хаос настана кога на сцената се појави Диана Михајловиќ (22) од Скобаља, а уште кога членовите на жирито слушнаа дека мајка и е Русинка, почна лудница.

Дина со својот секси настап и огромни гради ги остави сите без текст, а своето воодушевување не го криеше ни Аца Лукас кој и рече дека многу потсетува на Јелена Карлеуша на почетокот на кариерата, само што Диана е многу подобра риба од Јелена!

loading...

Се разбира, ни Карлеуша не пропушти можност да му возврати на Лукас…

Погледнете го настапот на Диана Михајловиќ (премотајте на 57:50):

Извор:sitel.com.mk

loading...

Остави коментар