Стопете го салото за само 7 дена со овој пијалок

0
loading...

Ова е еден од здравите природни начини да му помогнете на вашиот организам, а покрај тоа напивката е многу ефикасна кога се работи за масните наслаги.
Многумина кои ја пробале се многу задоволни и велат дека по 7 дена гледаат драстични резултати.

loading...
  • 1 лажичка мед
  • 2 лажици јаболков оцет
  • 1 шолја сок од свеж грејпфрут

Ставете ги сите состојки во блендер и пијте ја подготвената напивка пред ручек и вечера. Правете го тоа 7 дена, а потоа направете пауза од 7 дена и повторно повторете ја постапката.

loading...

Остави коментар