Татко од Куманово си го силувал детето

0
loading...

 

 

Уште еден хорор ја потресе Македонија, по пријавата за силувано десетгодишно детенце во Битола. Вистински хорор преживеало и дете од Куманово, кое било силувано од својот татко.

loading...

Се работи за 12-годишно девојче кое на својата тетка кај која отишло на гости, и кажало дека нејзиниот татко М.Д. ја силувал во нивниот дом. Девојчето долго време молчело од страв.

Кога отишла Ф.Д. на гости детето и се доверило и кажала што се случило и настанот го пријавила во полиција. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

Изовр:press24.mk

loading...

Остави коментар