Ѓулсерен од „Парампарче“ ја избричи главата Фановите шокирани !

0
loading...

Турската актерка Нургул Јешилчај продолжува да ја шокира јавноста. Популарната Ѓулсерен од хит-серијата „Парампарче“,  сега ја избричи главата. Се за потребите на новата серија, во која наскоро ќе ја гледаме.

loading...

loading...

Остави коментар