Friday, February 24, 2017

7 причини зошто треба да се вљубите во жена која е Риби во хороскоп

Ако едно нешто е сигурно во овој свет, тоа е дека нема да пронајдете толку посветен партнер кој вечно ќе биде ваш пријател, како...

Дневен хороскоп (23.02.2017) ЧЕТВРТОК

Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте за работа повеќе од било кога. Размислете добро кога го избирате блискиот соработник. Вашиот емотивен живот за многумина е...

ЖЕНИТЕ ВО ОВОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК СЕ НАЈПОСАКУВАНИТЕ ВО ЗОДИЈАКОТ

Ако вашата поубава половина е во овој знак, вие сте среќен човек! Тие се со искрена душа и бараат личност која знае да сака и...

РОДЕН ПОД СРЕЌНА ЅВЕЗДА: Лицата родени во овој хороскопски знак секогаш имаат пари!

Ако материјалниот аспект и парите се важен фактор за задоволство во животот, тогаш овој знак е дефинитивно роден под среќна ѕвезда! Знаете и сами дека...

Дневен Хороскоп за 22.02.2017 (Среда)

ОВЕН (21. III – 19. IV) Среда, 22 Февруари 2017 Денес ќе стоите цврсто на вашите ставови и како вистински воин ќе го браните она што...

Три хороскопски знаци денеска ќе имаат лош ден ! ! !

Три хороскопски знаци утре ќе имаат лош ден. Проверете подолу дали и вие сте еден од нив. Овен (21.03 – 20.04) Некои работи ќе станат нејасни,...

НЕ СЕ ПРЕДАВААТ ЛЕСНО: Срцето на овие хороскопски знаци ќе го освоите тешко!

Некои полесно им се предаваат на страстите, додека друга група луѓе секогаш држат дистанца сè додека не се уверат дека може да ù веруваат...

ШТО ВЕ ОЧЕКУВА ДЕНЕСКА? Дневен хороскоп за Понеделник, 20 Февруари

ОВЕН Вознемирени сте поради некој долг што доаѓа за наплата. Средствата ви се ограничени и наскоро не очекувате нови приливи. Сето тоа ве тера да...

ВНИМАВАЈТЕ: Овие хороскопски знаци ќе имаат проблеми со парите во 2017

Иако ви се чини дека годината ви започна добро, сепак доколку сте родени во некој од следниве хороскопски знаци, прочитајте што ви порачуваат ѕвездите...

Најдобра секс-поза за неговиот хороскопски знак

Со мала помош од ѕвездите, заведете го како никогаш досега…  Овен Овните се познати по тоа што сакаат брз, агресивен и груб секс. Пробајте предизвикувачка поза...

Занимливи содржини

2 милиони прегледи на филмот за тажното куче (видео)

– Овој краток филм е наш подарок до сите живи суштества на планетата и се надеваме дека ќе ви се допадне и ќе има...

Девојка која беше парализирана 11 дена ја изненади својата медицинска сестра (видео)

Кога Бејли Мјурил необјасниво станала парализирана од половината надолу нејзините родители и медицински сестри се исплашиле дека таа ќе остане парализирана од остатокот на...

Потресна приказна: 5 – годишно момче прв пат влегува во Мекдоналдс (видео)

Гледајќи го како низ прозорец ги набљудува луѓето во Мекдоналдс, млад Индијец решава да го внесе бездомното момче внатре и да му купи нешто...