Tuesday, January 24, 2017

Погледнете зошто целиот свет се смее на ќерката на Трамп

Иванка Трамп се појави со бело – црн фустан кој предизвика низа реакции низ целиот свет.

Дневен хороскоп (22.01.2017) Недела

Овен (21.03 – 20.04) Поради лошата концентрација, може да се случи да згрешите во нешто многу важно. Се трудите да се изборите за своето место...

Хороскопскиот знак Ви открива каков родител ќе бидете

Родител  Овен –  Како родител, Вие сте природен водич. Поседувате многу енергија и страствени сте во врска со Вашите интереси. Децата Ве гледаат како инспиративен, возбудлив...

Женски хороскоп: Што бараат, очекуваат и не поднесуваат кај мажите?

Еден од најинтересните сегменти на хороскопот, пред здравјето и отисокот на работната иднина, без сомневање е оној кој го опишува однесувањето во врска и...

Што ве очекува во љубовниот хороскоп за јануари 2017-та

Првиот месец од 2017-та година на Водолиите ќе им донесе нова љубов, додека Стрелците ќе мора да се потрудат малку повеќе за среќа. Што да...

Овие три хороскопски знаци никогаш нема да ги измамите!

Астрологијата тврди дека овие три хороскопски знаци ја откриваат лагата буквално за миг… Шкорпија Шкорпиите буквално сè што се случува околу нив го доживуваат многу интензивно...

ОСОБИНА ОД КОЈА НАЈТЕШКО СЕ ОСЛОБОДУВАТЕ СПОРЕД ЗОДИЈАКОТ

На некои знаци им е тешко да излезат од својата зона на удобност, а некои премногу мислат или се перфекционисти. Дознајте од која од...

Што ве очекува утре ? Дневен хороскоп за ПЕТОК, 20 јануари

Овен Реагирате брзо и непромислено, според припадноста на знакот. Среќата сепак ве следи, зашто вашите потези, иако спонтани и непромислени, сепак се правилни. Со леснотија...

Доколку сте родени во Февруари навистина ќе имате среќа ! , Овие 2 хороскопски...

Бик Февруари ќе биде успешен месец за вас. Ќе ја имате потребната среќа и заштита токму кога ќе ви затребаат. Ова ќе биде поволен месец за...

ШТО ИМА ВО ТЕГЛА НУТЕЛА

Барем според фоткава што кружи на интернет, содржината на тегла Нутела изгледа вака

Занимливи содржини

16-месечно бебе расположено за кеш и за ништо друго

Се чини дека ова 16-месечно бебенце ја намирисало моќта на парите уште од мали нозе. Намуртено ги одбива сите предлози на мајка му, освен...

Машко-женски хороскоп – Проверете

Сте се запрашале ли некогаш зошто мажите со хорскопски знак вага се различни од жените ваги? Или зошто мажот рак и жената рак не се...

САКАЛА ДА СНИМИ СЕКСИ ВИДЕО – А СЕГА Ѝ СЕ СМЕЕ ЦЕЛИОТ СВЕТ!

Заведувањето и флертувањето преку камера повеќе не се никаква новост. Но, кога ќе решите да се впуштите во ова модерно флертување, знајте дека тоа...