Cocomelon декорација со балони и слатка маса за прв роденден

Декорација за прв роденден со шарени балони, слатки, крофни, кутии со изненадувања и картички за секој гостин.

Сет за крштевка - салфетки и кутии

За декорација на масата пред секој гостин. Декорирана салфетка и кутија со чоколатца.

Новогодишна слатка маса

Новогодишна слатка маса со тема Снешко. Со специјални декорации, слатки и грицки за секое дете.

Декорација со балони и слатка маса со тема Minnie Mouse

Омилената на многу дечиња, Мини Маус тема на роденден

Салфетки за детски роденден

Персонализирани салфетки со заспаната убавица за роденденот на вашето дете.

Картички со чоколатца за крштевка

Персонализиран сувенир од крштевката или картички кои може да ги ставите како декор врз салфетките.

Декорација со балони и слатка маса со тема Бамби за роденден

Нежна декорација со рачно цртана позадина на тема Бамби. Балони и слатка маса со изненадувања за сите дечиња.

Украсување на простор за роденден и крштевка

Декорација со балони и салфетки и кутии со чоколатца за секој гостин за роденден и крштевка

Слатка маса со Minnie Mouse и декорација со балони за роденден

Слатка маса со Мини Маус и декорација со балони за роденден

Торта од хартија со Minnie Mouse

Торта од хартија со Мини Маус за сите дечиња од градинка.

Торта од хартија Unicorn

Торта од хартија со изненедување за секое дете. Совршена за во градинка или за во школо.

Декорација со балони за роденден

Декорација со балони за роденден и позадина за роденденска фотосесија

Зимска декорација со балони и слатка маса за прв роденден

Декорација во домашна атмосфера со балони и слатка маса. Темата на оваа декорација е Пингвин и содржи мафини, путер колачиња, крофни, пуканки и многу слатки изненадувања за сите дечиња.

Слатка маса со тема Пиличи

Мини слатка маса за одбележување на роденденот совршена декорација за славење на роденден во домашна атмосфера. Тема: Пиличи, дополнета со балони на хелиум.

Декорација со балони и слатка маса за крштевка

Премиум балони со позадина во форма на круг. Декорација за кршевка со тема Princess Bear, надополнета со слатка маса. Содржина на масата: пуканки, путер, колачи, мафини, кутии со изненадувања и други слатки изненадувања

Слатка маса со тема Baby TV

Декорација со балони и позадина за сликање и слатка маса со тема цртан од Baby TV.

Декорација со балони за кршевка

Dreamy balloons со позадина за сликање за крштевка или за роденден

Слатка маса со тема пеперутка

Целокупен дизајн на слатка маса со балони, декорации, мафини, пуканки, путер колачи, кутии со изнендувања и слатки задоволства за секое дете на роденденот.

Слатка маса со тема Unicorn

Слатка маса со тема Unicorn и декорација на просторот.

Слатка маса со тема поларно мече

Слатка маса со кутии со пуканки, мафини, путер колачи, крофни, персонализирани чоколатца, кутии со изненадувања за секое дете и други слатки задоволства.

Слатка маса со тема Трактор

Слатка маса со тема Трактор и столб од балон за втор роденден.

Слатка маса - Животни

Слатка маса со тема животни и целокупна декорација на просторот.

Слатка маса и декорација со тема Jungle

Богата декорација со балони во духот на џунглата и омилената боја на славеникот.

Слатка маса - Снежана и седумте џуџиња

Слатка маса со тема Снежана и седумте џуџиња

Слатка маса - Minnie

Слатка маса со тема Minnie во розева боја. Мафини, путер колачиња

Слатка маса - Слонче

Слатка маса со тема слонче за среќа. Прекрасни пастелни бои и уникатни декорации со балони. Грицки, капи и пијалоци за секое дете се вклулчени.

Слатка маса со тема Мини

Слатка маса за втор роденден со различни слатки и грицки за секое дете кое ќе присуствува на роденденот. Дополнително вклучена е целокупна декорација со балони и букви од стиропор.

Слатка маса

Целокупен дизајн на тематска слатка маса со балони, декорации, мафини, пуканки, теглички со бонбони, сокчиња, лижавчиња, m&m, букви од стиропор и слатки изненадувања за секое дете на роденденот.