Балони на хелиум

Балони на хелиум во сите бои и форми со достава до вашиот дом

Новогодишна слатка маса

Новогодишна слатка маса со тема Снешко. Со специјални декорации, слатки и грицки за секое дете.

Балон со Мики Маус

Столб од балони за роденден на момче со Mickey Mouse

Декорација со балони и слатка маса со тема Minnie Mouse

Омилената на многу дечиња, Мини Маус тема на роденден

Салфетки за детски роденден

Персонализирани салфетки со заспаната убавица за роденденот на вашето дете.

Дрвена слика - подарок за моторџија

Подарок со изработен мотор во техника плетење на шајчиња.

Торта од хартија за роденден

Торта од хартија за роденден со дизајн по ваша желба

Декорација со балони и слатка маса со тема Бамби за роденден

Нежна декорација со рачно цртана позадина на тема Бамби. Балони и слатка маса со изненадувања за сите дечиња.

Балони со симба

Декорација со позадина од балони за прв роденден. Боите се по ваш избор како и темата на декорацијата.

Украсување на простор за роденден и крштевка

Декорација со балони и салфетки и кутии со чоколатца за секој гостин за роденден и крштевка

Декорација за роденден

Декорација со позадина со балони за прв роденден во крем нијанси

Дрвена слика за на ѕид со велосипед

Соврешен декор за вашиот дом или подарок за роденден за секој точкарољубец. Со рачно изработен велоспед на дрво оваа дрвена слика се закчува на ѕид е уникатен подарок по кој ќе бидете запаметени.

Подарок - дрвена слика со плетена пеперутка

Уникатен подарок за секоја пригода или разубавување на вашиот дом. Сина пеперутка, рачно плетена со текст по избор.

Слатка маса со Minnie Mouse и декорација со балони за роденден

Слатка маса со Мини Маус и декорација со балони за роденден

Торта од хартија со Minnie Mouse

Торта од хартија со Мини Маус за сите дечиња од градинка.

Торта од хартија Unicorn

Торта од хартија со изненедување за секое дете. Совршена за во градинка или за во школо.

Декорација со балони за роденден

Декорација со балони за роденден и позадина за роденденска фотосесија

Уникатен подарок со цвеќе и чоколатца

Подарок кој е совршен за слави или било која пригода и можност за додаток картичка со порака.

Зимска декорација со балони и слатка маса за прв роденден

Декорација во домашна атмосфера со балони и слатка маса. Темата на оваа декорација е Пингвин и содржи мафини, путер колачиња, крофни, пуканки и многу слатки изненадувања за сите дечиња.

Специјална декорација со балони во боите на есента

Совршена декорација во боите на есента, во домашна атмосфера за прославување на роденден или крштевка. Со малку гости, другарчиња или без, ние и сега спремаме декорации за паметење и спомени кои траат вечно.

Слатка маса со тема Пиличи

Мини слатка маса за одбележување на роденденот совршена декорација за славење на роденден во домашна атмосфера. Тема: Пиличи, дополнета со балони на хелиум.

Декорација со балони и слатка маса за крштевка

Премиум балони со позадина во форма на круг. Декорација за кршевка со тема Princess Bear, надополнета со слатка маса. Содржина на масата: пуканки, путер, колачи, мафини, кутии со изненадувања и други слатки изненадувања

Подарок за татко - Вино со чаши и чоколатца во дрвена кутија

Есенски подарок за татко нарачан онлајн од странаство и доставен во Македонија. Декоративно вино со текст за среќен роденден, декорирани чаши и чоколатца во боите на есента.

Балони за 10ти роденден

Два столбови од балони со бројка за 10ти роденден

Слатка маса со тема Baby TV

Декорација со балони и позадина за сликање и слатка маса со тема цртан од Baby TV.

Подарок за роденден на мајка

Дрвена слика со цвеќе што се закчува на ѕид како подарок за мајка. Со персонализирана порака за роденден.

Декорација со балони за кршевка

Dreamy balloons со позадина за сликање за крштевка или за роденден

Изработка за 10 години Global Taxi - Skopje

Дрвена слика со лого и текст за 10 години постоење на најдоброто Глобал такси Скопје! Возиме заедно!

Подарок за пензионирање

Подарок за пензионирање и за роденден на мајка. Уникатна слика што трае вечно.

Подарок за татко

Подарок со вино, чаши и чоколатца за роденден на татко

Подарок за најдобрите забари

Подарок за најдобриот забар или ординација Дрвена слика за на ѕид изработена со специјатна техника на плетење

Дрвена слика со име

Дрвена слика за на ѕид со име по избор. Совршен подарок за роденден, именден и било кој ден.

Дрвена слика со детелинка и текст по избор за среќа

Дрвена слика со детелинка со 4 листа за среќа и текст по избор. Оваа изработка е за најдобриот доктор.

Подарок или декорација за сите љубители на кафе! Дрвена слика за на ѕид со кафе

Дрвена слика за на ѕид ✔️ Целосно рачно изработена ✔️ Направена со специјална техника за плетење на дрво ✔️ Димензии: 27х30см

Слатка маса со тема пеперутка

Целокупен дизајн на слатка маса со балони, декорации, мафини, пуканки, путер колачи, кутии со изнендувања и слатки задоволства за секое дете на роденденот.

Столбови од балони со животни од џунглата

Столбови од балони со различни животничиња за прославување на роденден!

Столб од балони со Мини Маус

Столб од балони за роденден со фигура по избор

Слатка маса со тема Unicorn

Слатка маса со тема Unicorn и декорација на просторот.

Слатка маса со тема поларно мече

Слатка маса со кутии со пуканки, мафини, путер колачи, крофни, персонализирани чоколатца, кутии со изненадувања за секое дете и други слатки задоволства.

Слатка маса со тема Трактор

Слатка маса со тема Трактор и столб од балон за втор роденден.

Илустрации во рамка

Рачно насликани илсутрации во рамка.

Слатка маса - Животни

Слатка маса со тема животни и целокупна декорација на просторот.

Балони со животни

Декорација со позадина и балони со животни

Слатка маса и декорација со тема Jungle

Богата декорација со балони во духот на џунглата и омилената боја на славеникот.

Торта од хартија - Пајо Патор

Торта од хартија + сокчиња со тема Пајо Патор за сите дечиња во градинка

Позадина со балони за прв роденден

Балони во пастелни бои со позадина за фотографирање со славеникот!

Хартиена торта - Симба

Хартиена торта со слатко изненадување во секое парче!

Слатка маса - Снежана и седумте џуџиња

Слатка маса со тема Снежана и седумте џуџиња

Слатка маса - Minnie

Слатка маса со тема Minnie во розева боја. Мафини, путер колачиња

Слатка маса - Слонче

Слатка маса со тема слонче за среќа. Прекрасни пастелни бои и уникатни декорации со балони. Грицки, капи и пијалоци за секое дете се вклулчени.

Слатка маса со тема Мини

Слатка маса за втор роденден со различни слатки и грицки за секое дете кое ќе присуствува на роденденот. Дополнително вклучена е целокупна декорација со балони и букви од стиропор.

Слатка маса

Целокупен дизајн на тематска слатка маса со балони, декорации, мафини, пуканки, теглички со бонбони, сокчиња, лижавчиња, m&m, букви од стиропор и слатки изненадувања за секое дете на роденденот.

Покани за прв роденден

Рачно изработени покани за прв роденден во форма на пелена.

Чашки со чоко стоби флипс

Чашки за повеќе употреби со чоколадни чоко стоби флипс за секое дете.

Пуканки

Пуканки во тематски дизајнирани садови

Мафини

Домашни чоколадни мафини во дизајнирани хартиени чашки

Теглички со мед за роденден

Уникатни декорирани теглички со природен мед за слатка маса.

Патоказ за роденден

Патоказ за добредојде на роденденска забава изработен од дрво.

Торта од пиво

Изберете некласична торта која е совршена за секој маж. Интересен подарок и изненадување. Во тортата има позиционирани свеќи и пива – лименки во бренд по избор.

Декорација со балони за роденден

Декорација со балони по желба за роденден на вашето дете или било каква прослава и букви од стиропор.

Торта од пелени

Идеален подарок за крштевка или мекици за новороденче, се прави во боја и дизајн по избор.